poker software with hud

Współpraca

Drukuj
PDF
Redakcja  Sepolno24.pl - Reginalny Portal Internetowy zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy - poniżej prezentujemy jej dwie podstawowe formy. Oczywiście jesteśmy otwarci na inne sposoby współpracy, do której gorąco Państwa zachęcamy - czekamy na kontakt - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Patronat medialny

Organizatorom imprez proponujemy objęcie wydarzenia patronatem medialnym. Z naszej strony oferujemy medialną promocję poprzez umieszczanie na łamach Sepolno24.pl artykułów informujących o imprezie, a także emisję bannera reklamowego związanego z wydarzeniem.

W zamian za promocję oczekujemy od organizatora umieszczenia logo Sepolno24.pl na publikacjach związanych z imprezą, możliwość umieszczenia bannera reklamowego Sepolno24.pl na terenie imprezy. W przypadku wydarzeń biletowanych oczekujemy także przekazania Sepolno24.pl biletów, które czytelnicy Sepolno24.pl będą mogli wygrać w konkursach.

Dla kreatywnych

Osobom, które mają pomysł na nowy dział Sepolno24.pl i chciałyby podjąć się jego poprowadzenia oferujemy stworzenie takiego działu zgodnie z pomysłem czytelnika. O szczegółach tego typu współpracy można dowiedzieć się poprzez e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.